Paylaş

BÜYÜK DÜŞÜNÜP KÜÇÜK YATIRIMLA BAŞLAMANIN YENİ ADI: ECO PAKET

İşletmelerde Risk Yönetimi için En Doğru Başlangıç: ECO PAKET

20 kişiye kadar bir ekiple yöneteceğiniz ECO PAKET ile Risk, iç Kontrol ve Süreçlerle bir bütünlük içinde ekiplerin bütün içinde iş akışı şeklindeki görev yönetimi ile riskleriniz kontrol altında.

İşletmeniz için İş Yeri Risk Analizi, FMEA, Proje, Kalite, İş Güvenliği gibi riskleri tek pakette çözme fırsatı

Risk Esaslı İç Denetim/İç Kontrol yaklaşımı ile belirlemiş olduğunuz risk alanlarının ve kontrol noktalarının değerlendirilerek denetim aktivitelerinin belirleme, planlama ve uygulama aşamalarını en etkili şekilde yönetebilirsiniz.

Regülasyonlara uyumluluğumuz ile ilgili detaylı bilgiyi Yönetim Sistemleri ve Regülasyonlar sayfamızdan inceleyebilirsiniz

Bize Ulaşın »

YENİ NESİL YÖNETİM SİSTEMLERİ İLE TANIŞIN!

%100 Mobil

36 Modülün hepsini %100 mobil ve web bazlı kullanabilirsiniz. Android, iOS, Windows bazlı tüm akıllı telefon ve tabletlerde kullanma imkanı. Süreç başlatma, döküman yönetimi ya da performans izleme ve onay için mekan ve zaman sınırı ortadan kalkıyor

Kolay Kullanıcı Arayüzü

Portal altyapısı ile kullanıcılar kendileri için gerekli modül ya da bilgileri, kendi tasarladıkları ekranda izleyebilir ve başka kullanıcılara paylaşabilirler.

Dinamik Kullanıcı Performansı 

9 Box yetkinlik değerlendirme , yetkinlik analizi ve kullanıcının süreç, kurumsal perfomans ve 360 derece değerlendirmenin sonucunu kullanıcı bazında tek ekranda görme kolaylığı

Daha Akıllı

Analytics modülü ile iş zekası olanaklarını zengin grafik desteği ile kullanmanızı sağlayan, portalınızda hem yönetim sistemlerine ait raporları hem de dış kaynaklardan gelen verileri görme imkanı

Daha Proaktif

İstatistiksek Prosess Kontrolü ile üretim hatlarınızı ve ya süreçlerinizi izleme ve kontrol değerleri ile sistemin sizi uyarmasını sağlayarak geçmişi değil, anı yönetme imkanını sağlamaktadır.

Daha Ulaşılabilir

Arama motoru ile 36 modülün tümü içinde ya da sadece döküman değil, imaj , indikator ya da yetkinliklerde arama kriterine ait kurum içindeki tüm alanlara kolayca erişim imkanı

EN EKONOMİK SEÇENEĞİ SUNUYORUZ

Yazılım çözümü alınırken bazen toplam sahip olma maliyeti dahil İşletim Sistemi, WEB Server ve Database maliyetleri dikkate alınmadığı zaman satın aldığınız platformların uygulama lisanslarını da satın almak zorunda kalabilirsiniz.

Bu nedenle sizin için hazırladığımız

Linux + PostreSQL + Tomcat + Apache Server ile ek platform maliyetinizi 

ortadan kaldırıyoruz! 

Platform Bağımsız

Veritabanı Özgürlüğü

Sanallaştırma Uyumlu

Mevcut Sistemlerinizle Entegre

Kurumsal Risk Yönetimi

SE Action Plan
 SE Action Plan
Görevlendirme ve Aksiyon Planlama
SE Asset 
SE Asset
Varlık Yönetimi

SE Audit

Denetim Yönetimi
SE BI  
SE BI
 İş Zekası
SE Document 
SE Document
Doküman Yönetimi
SE Forms 
SE Forms
Kurumsal Form Tasarımları
SE Incident  
SE Incident
 Vaka Yönetimi
SE Problem Manager  
SE Problem Manager
Problem Yönetimi
SE Process
  SE Process
 Süreç Modelleme ve Analizi 
SE Project  
SE Project
Proje Yönetimi 
SE Risk  
SE Risk
Risk Yönetimi
SE Time Control  
SE Time Control
 Zaman Kontrol Yönetimi 
Genel Bakış

Softexpert ERM organizasyonlara kurumsal risklerini entegreli biçimde kimliklendirme, analiz etme, hesaplama, izleme ve yönetme olanağı tanımaktadır. Tüm riks yönetimi ile ilgili verileri kapsamlı bir biçimde kapsayan yazılım çözüm ortamı tekrar kullanılabilir risk kütüphanesi, risklerin değerlendirilmesi ve kontrolü tüm aktivitelerde kullanılabilir.

 Görsel arayüzler aracılığıyla, Softexpert ERM kullanıcısına olayları kimliklendirme ve iş süreçlerini doğru tarafa yönlendirebilmesini ve çok iyi derecede kararlar alınmasını sağlar.  Sadece uygun rakamı yani değerleri bulmakla kalmayıp, gerçek etkiler üzerine yorum yapar

Bu güçlü web tabanlı çözüm, kullanıcılar için veri girişini çoklu veri toplama veya veri kesme ve yapıştırma görevlerini ortadan kaldırarak basit hale getirir. SoftExpert Kurumsal Performans Yönetimi  veri girişi,onaylar,revizyonlar ve düzenlemeler gibi görev hatırlatıcı işlevleri de içinde bulunduran giriş süreçlerinin yönetimi için kontrollü iş akışı döngüsü geliştirir. SoftExpert Risk Yönetimi  farklı kaynaklardan gelen verileri (harici veritabanları, Excel tabloları, formüller) otomatik birleştirerek ve entegre ederek bilgi akışını düzenler ve istenildiği zaman ve istenilen yerde kullanıcıların erişmesini sağlar. Ayrıca PMBOK, ISO 31000,COSO, FERMA veya Solvency II,  gibi regulasyonlarla yapılandırılan Softexpert ERM firmalara uyumlu sistemler sunmaktadır.

Risk değerlendirmesi ve hesaplaması ile yapılandırılabilen yapılar, metodojiler ve formüller çözümün firmalara kapsamlı bir risk stratejisi yürütmesini sağlamaktadır. Softexpert ERM en güncel risk hesaplama aracıyla doğru sonuçlar ve çıktılar vermektedir. Potansiyel sonuçları olma olasılıklarına göre yöneticilere değerlendirme imkanını vermektedir.

Softexpert ERM farklı alternatif seçenek içerikleriye risk seviyelerini düşürmeye ve belli kabul edilebilir bir noktada tutmaya yardımcı olmaktadır. Organizasyonlar aynı zamanda tamamıyla entegreli proje yönetimi modulü ile tüm kapasite ve yetkinliklerini risk seviyelerine göre yönetebilmektedirler. Uyumluluk standartları ve kontrol listeleri, risk planlama ve zamanlama, alan tanımlama, veri toplama ve bulgular, rapor onayı ve eylem planlarının uygulanması ayarı da dahil olmak üzere, tam denetim döngüsünü yönetmek için uçtan uca işlevleri sağlayan bir iç denetim aracı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Softexpert ERM modülü tutarlı dizaynı ve diğer modüllerle olan entegrasyonu ile diğer fonksiyonlara ulaşabilmekte, regulasyon uyumluluğu sağlayan sistemlerle çalışabilmekte, iç denetimin yapılmasına yardımcı olmakta ve strateji planlamasının yapılmasını kolaylaştırmaktadır.  Sağlam mimari yapısı ve dizaynı yapısını esnekleştirmiştir.

Ekran Görüntüleri (Büyütmek için tıklayın)

Risk repository
Process modeling
Risk identification
Risk assessment
Risk treatment
Loss event
Risk monitoring

 

Fırsatlar

Kurumsal komiteler, CEO ve CFO seviyesindeki yöneticiler günümüzde beklenmeyen iş kompleks yapıları ile karşı karşıya kalmaktadır. Bunların nedenleri arasında değişen regulasyonlar, yeni çıkarılan yasalar, ani talep değişiklikleri, cografik tehditler gibi konular etkili olmaktadır. Buna çözüm sağlayan ERM ile yöneticiler kullanıcı dostu gösterge paneli ile aksiyonla ilgili hangisi daha iyi, hızlı ve daha uygun gibi kapsam içinde yer alan soruların yönetimini geliştirerek gerçek zamanlı olarak performans analizi  yapabilir ve takip edebilir.

Genişleyen küresel ayak izlerinin bir sonucu olarak uzayan tedarik zincirinde şirketler sürekli olarak, ürün geliştirmeden tüketiciye kadar tedarik zinciri boyunca kaliteyi sağlama sorunu ile karşı karşıya kaldılar.Yöneticiler etkin tedarikçi ilişkileri ile ürün kalite ve süreçlerinin değerlendirilmesi için doğru prosedür konumlandırmasını sağlamak konusunda daha büyük roller üstlenmelidir.

ROI

Geleneksel olarak kurumsal firmalarda profesyonel çalışanlar ROI konusunu tartışmaktadır. Bu konunun ana amacı olarak her zaman finansal faydalar konuşulmaktadır. Fakat bugün organizasyonlar finansal olmayan yönlerini de kendi şirketlerinin yararı olarak görmektedirler.

Finansal faydalar organizasyonların bütçe ve maliyetlerini etkileyerek harcamaların azalmasına ve buna dahil olarak ERM paketi ile daha geniş kapsamlı finansal sorumluluk sahibi olmaktadırlar.