İş Süreçleriniz İçin En Doğru Kaynağı Sağlıyoruz

İşletmenizde proje veya iş bazlı iş analistlerimizle çalışın. Farklı sektör ve projelerde iş süreçleri konusunda deneyimli ve büyük çoğunluğu endüstri mühendisi olan ekibimizle firmanıza en uygun profil ve çözümleri seçin!

We Offer You Recruitment Support

İşletmeniz için iş süreçleri konusunda uzman alımında, değerlendirmeleri sizin yerinize biz yapalım. Arzu ederseniz sizin kadronuzda arzu ederseniz kendi kadromuzda değerlendirip işe alımın yanı sıra oryantasyon dahil gerekli eğitimleri de verilerek sizin için işe hazır hale getirelim.

We Offer You Management Support

İş Süreçleri Departmanınızı ve kaynaklarınızı sizin adınıza yönetelim. Bu şekilde kaynakların etkin yönetimi ve iş dağılımı konusunda diğer firmalardan kazanılan "best practise" leri işletmenize taşıyalım. Yarım zamanlı, duruma göre tam zamanlı deneyimli yöneticilerimiz sizin adınıza yönetsin.

Süreç Yönetimi Departmanınızı Gereken Durumlarda Devralalım

İşletme içi süreç yönetim departmanınızı olduğu gibi devralalım ve sizin adınıza yönetelim.

We offer you %40 saving opportunity from your department costs. Üstelik devralan uzmanların yetkinlik değerlendirmelerinin yapılması ve değerlendirme sonucunda gerekli eğitimlerinin alınmasını sağlayarak sizin için etkinliğini arttırıyoruz.

Sadece maliyet avantajı değil, iş süreçlerindeki etkinliği ve verimliliği arttırma fırsatını yakalayın.

Sizler hedefleri belirleyin, biz sizin için yapalım ve sonuçları birlikte değerlendirelim.

Teknolojik Destek Veriyoruz

İşletmeniz için Süreç Yönetimi Analizlerinin yapılması, modellenmesi, uygulamaya alınması, KPI'ların izlenmesi, süreç iyileştirme akışlarının tasarlanarak sürekli iyileştirme ortamının tasarlanması için gerekli platformu sağlıyoruz.

Süreç adedinden bağımsız kullanıcı bazlı sizin için Süreç ve İş Akışı yazılımını satın almadan kullanmanızı sağlıyoruz.

What do you gain with our this service?

  1. Uygulamanın yönetimi için kaynak (teknik personel, Yazılımcı, Analist, Eğer tercih ederseniz SERVER) maliyeti olmadan kullanım
  2. Business Processes Analysis and Design is designed for you except best practices and made functional
  3. Ürün sizin adınıza bizim taraftan satın alınacağı için siz amortisman ile muhasebe bölümünüzün ilgilenmesi yerine belirli dönem faturalarla direkt maliyetlerinizi kolayca düşürebileceksiniz.
  4. En önemlisi ürünü satın almış olacaksınız, dolayısı ile çözüm ROI'si gibi bir endişeniz olmayacak.

For more information 

Business Process Management [BPM]   
Workflow and Process Managementi

Only One

Personel Kiralama, Departmanın Devralınması, Departmanın Sizin Adınıza Yönetimi ve Teknolojik Altyapı hizmetlerinden herhangi birinin alınması durumunda ayrıcalıklar sağlıyoruz.

Two in One

Personel Kiralama, Departmanın Devralınması, Departmanın Sizin Adınıza Yönetimi ve Teknolojik Altyapı hizmetlerinden herhangi birinin alınması durumunda ayrıcalıklar sağlıyoruz.

Three in One

İşletmenizde Süreç Yönetimi Çalışanları, Süreç Yönetimi Departmanının Yönetimi veTeknolojik Altyapsınının hepsini biz karşılıyoruz.